Zkamenělý zámek
Wednesday, 25 September 2013

  snmek_006_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg  (25.9.2013)
Středeční podzimní dopoledne jsme strávili v přírodě na Zkamenělém zámku. Tady na nás čekal pan Pešek s panem Musilem, který nás zajímavým vyprávěním seznámil s historií zámku a okolí. Mohli jsme si prohlédnout i osahat vykopávky z dávných dob. Bylo to nejen zajímavé, ale i poučné. Při cestě do přírody někteří houbaři našli houbové ,, obry“. 
snmek_001_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg snmek_002_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg snmek_004_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg snmek_008_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg snmek_009_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg
 
< Předch.   Další >

Kamery

Meteo Svratouch Obec Svratouch