Aktuálně
Návštěva v DPS
Monday, 15 December 2008
Tak jako každý rok, i letos, jsme se vydali na návštěvu do DPS. Přišli jsme popřát šťastné a veselé Vánoce, do nového roku hlavně hodně zdraví a štěstí. K slavnostnímu posezení, které pro nás obyvatelé DPS společně s paní pečovatelkou připravili, jsme zazpívali, zahráli na flétnu a zarecitivali vánoční básničky. Každý dostal ručně vyšívané přáníčko a pozvánku na vánoční besídku. Doufáme, že se naše malé vystoupení líbilo a pomohlo k sblížení mladší a starší generace.
 
Recitační a výtvarná soutěž
Sunday, 07 December 2008

V listopadu jsme byli pozváni sousední školou v Krouně k účasti v recitační a výtvarné soutěži pod názvem " Kolik barev zima má." Zúčastnili jsme se obou soutěží. A také jsme se velmi pěkně umístili.

 
Čerti v MŠ
Thursday, 04 December 2008

V pátek 5. prosince nás navštívil Mikuláš s andělem. Přivedli s sebou dva povedené čerty, kteří děti postrašili. Přestože v každém byla malá dušička, básničku či písničku řekly velmi hezky a od Mikuláše dostaly sáček plný pamlsků.

 

 
Ořechové odpoledne
Monday, 29 September 2008

Ve čtvrtek 25. 9. 2008 se konalo sportovní ořechové odpoledne. Děti, žáci, ale i někteří rodiče naší školy celý měsíc vyráběli různé výrobky z ořechů. Vzniklo mnoho krásných věcí, které zdobí naši školu. Odpoledne se soutěžilo (nošení oříšků na pálce, foukání do ořechových lodiček, házení oříšků na cíl a další zajímavé disciplíny). I pro rodiče byla připravena soutěž o nejlepší recept z ořechů.  Putovní pohár za nejlepší recept získala paní Votavová. Odpoledne se vydařilo. Děkuji všem zaměstnancům školy, dětem i jejich rodičům za mnoho krásných výrobků, dobrých receptů i za přípravu celého odpoledne.

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 Následující > Konec >>

Výsledky 265 - 268 z 268

Kamery

Meteo Svratouch Obec Svratouch